9238 ATLANTIC STONE
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 9238 |
| Color | GREY |
| Bundle | 2 |
| Type | GRANITE |
| Finishing | LEATHER |
| Warehouse | CAVAION |
| # slab | 5 |
| Length | 255cm / 100inch |
| Height | 140cm / 55inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1125kg |